زندگینامه علیرضا حقیقی
  • مربوط به موضوع » بیوگرافی فوتبالیستهای محبوب

علیرضا حقیقی  فرزندمسعود حقیقی متولد۱۳۶۷/۲/۱۲تهران میباشداوهم اکنون ساکن سعادت آباد تهران است،اندازه قداو 193سانتیمتراست.

حقیقی دانشجوی رشته مهندسی عمران دانشگاه اسلام شهراست.

وی درمکتب باشگاه پرسپولیس رشد کرده وبه این مرحله رسیده است.اولین بازی خود را برای پرسپولیس درسال25/7/85درمقابل سایپا انجام داده ولی ازسال84به تیم بزرگسالان پرسپولیس راه یافته است درواقع اورا می توان جوان ترین دروازه بان دهه هشتاد پرسپولیس دانست.

سوابق ملی حقیقی:

**وی درتمامی رده های ملی بجزبزرگسالان بازی کرده است:

1-تیم ملی نونهالان- قهرمانی غرب آسیا(قطر- ۲۰۰۲)

2-تیم ملی نوجوانان- یازدهمین دوره ی قهرمانی نوجوانان آسیا (۲۰۰۴ ژاپن)

3-تیم ملی جوانان- سی و چهارمین دوره ی قهرمانی جوانان آسیا(۲۰۰۶ هند)

4-تیم ملی امید- پانزدهمین دوره ی بازیهای آسیایی(۲۰۰۶ قطر)

افتخارات:

ملی:

1-نایب قهرمان نو نهالان غرب آسیا (۲۰۰۲ قطر)

2-مدال برنز پانزدهمین دوره ی بازیهای آسیایی (۲۰۰۶ قطر)

باشگاهی:

1-فینالیست جام حذفی(۸۵-۸۴) با پرسپولیس
2-قهرمانی لیگ برتر (86-87) با پرسپولیس

 

ودرپایان درباره رابطه علیرضا حقیقی و الناز شاکردوست به مطلب زیربسنده میکنیم:

((نقل قول ازسایت تک محفل))

  توضیح ضروری درباره علیرضا حقیقی و الناز شاکردوست ورزش > چهره‌ها  - این توضیح ضروری را درباره خبر مربوط به الناز شاکردوست و علیرضا حقیقی بخوانید.

خبری که خبرآنلاین درباره ازدواج علیرضا حقیقی و الناز شاکردوست زده بود، مشکلاتی را برای این دو چهره عالم فوتبال و سینما پدید آورد که کاملا ناخواسته بود.

خبرنگار ما خوراک خبری خود را از یکی از خبرگزاری های معتبر و رسمی کشور به دست آورده بود و با توجه به آنکه با گذشت یک ماه از تاریخ انتشارش تکذیب نشده بود چنین خبری روی خروجی قرار گرفت؛ اگرچه تحقیقات بعدی به ما ثابت کرد چنین خبری صحت نداشته است.

ما می‌پذیریم مشکلاتی که برای علیرضا حقیقی و خانم الناز شاکردوست و البته خانواده های محترم این دو عزیز به وجود آمد، به دلیل سهل انگاری مان در راه تحقیق و اطمینان از صحت این خبر بوده است وباید پیش از بارگذاری خبر روی خروجی در مورد درستی آن به یقین می‌رسیدیم. به همین دلیل از هر دو خانواده و هر دو عزیز، پوزش می‌خواهیم.